Otomobil Kampanyaları

Otomobil firmaları dönem dönem sıfır araç kampanyaları düzenliyorlar. Kampanyaların içeriği faizsiz veya düşük faizli kredi olabileceği gibi fiyatta yapılan indirimler de olabiliyor. Özellikle yıl sonlarında otomobil kampanyaları sayısında ciddi bir artış görülüyor.

Bir yandan yeni modellerin çıkacak olması diğer yandan performans hedeflerini tutturma çabası firmaları çeşitli kampanyalar yapmaya itiyor. Otomobil firmalarının sayısını hesaba kattığımızda cazip fırsatlarının tamamını takip etmek güç hale geliyor. Elbette bu durumun çaresi var. Otomobil kampanyaları sitesi size toplu halde kampanyalara ulaşma imkanı sağlıyor.

En Avantajlı Otomobil Kampanyaları

Otomobil kampanyalarıEn avantajlı otomobil kampanyaları tercihlerinize göre değişecektir. Öncelikle kampanyaların ne kadar avantajlı olduğunu inceleyelim. Örneğin sıfır araç alacaksınız ve bunun için 24.000 TL nakde ihtiyacınız var. Taşıt kredisi çekmeniz halinde günümüz faiz oranlarına göre yaklaşık 4-5 bin TL civarında faiz ödemeniz gerekecek. Araba kampanyası ile birlikte sıfır faiz uygulanması halinde bu para cebinizde kalmış oluyor.

Fiyat indiriminde ise hesaplama yapmaya gerek bulunmuyor, avantaj ortada.

Otomobil Kampanyaları İçin Doğru Zaman: Yıl Sonu

Evet, yılın her dönemin araba kampanyaları olduğu doğru; ancak en avantajlı kampanyaların yıl sonunda olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumun sebeplerini yukarıda açıkladık. Araba kampanyalarının avantajlarından yararlanmak isteyenlere tavsiyemiz sıfır araba alırken yıl sonu dönemini tercih etmeleri ve gelişmeleri sıkı bir şekilde takip etmeleri. Özellikle son dönemlerde sık gündeme gelen vergi oran ve miktarlarında meydana gelen değişiklikler tüketicileri yakından ilgilendiriyor.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın